Про нас
Працюючи в wellness індустрії більше 17 років
вони вирішили кардинально змінити модель оздоровлення клієнтів за допомогою інноваційних технологій і досягнень сучасної медицини.

Вони зібрали міжнародну команду з лікарів-експертів і фахівців різних галузей для розробки унікальних лікувально-профілактичних методик.
Гліб і Світлана Співакови одружені понад 28 років, батьки 7 дітей.
Разом розвивають 10 напрямків в бізнесі в сфері здоров'я, фітнесу, освіти, виробництва органічних продуктів і косметики, а також курортології і wellness-індустрії.
За цей час вони разом з партнерами створили не тільки великі франчайзингові мережі FitCurves, Nuga Best в 12 країнах, а й розвивають корпорацію Monastic Invest в США і Україні. Завдяки їх діяльності на пострадянському просторі стали з'являтися ультрасучасні світові новинки і корисні fitness тренди.
Створені ними програми відрізняються високою ефективністю і допомагають клієнтам швидко звільнитися від хронічних захворювань, а також відновлюватися після тривалого стресу і активізувати життєві сили організму для повноцінного і здорового життя.
Таким чином Співакови стали засновниками першої в Україні мережі курортів міського типу «Медичні Велнес Центри Monastic» , де і надаються ці ексклюзивні послуги.
Мета Monastic - допомогти клієнтам зберегти і зміцнити здоров'я, відкрити шлях до активного довголіття, використовуючи цілісний підхід і комплексну турботу про весь організм.
Філософія

Monastic - це мистецтво відпочинку і відновлення здоров'я, в тих умовах, де Ви живете: будь то галасливий мегаполіс, швидкий темп життя або висока зайнятість.

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі» розвитку спа індустрії, вивчаючи актуальні тенденції, дослідження лікарів і пропонуємо своїм клієнтам тільки перевірені і надійні методи оздоровлення і зміцнення імунітету.
Центри Monastic - це місце любові, відпочинку і турботи про Вас. Це простір для швидкого і ефективного відновлення життєвих сил.

Ми ретельно розробляємо наші послуги, стежимо за стандартами обслуговування і безпеки, а також використовуємо тільки інноваційне обладнання.

Всі наші програми розраховані на глибоке опрацювання проблем здоров'я, зміцнення імунітету, довгостроковий ефект і гармонізацію фізичного, емоційного і духовного стану.

Ми хочемо, щоб наші wellness процедури були доступні кожній людині, а головне щоб наш комплексний підхід став частиною Вашого життя »- Гліб і Світлана Співакови.
Ласкаво просимо в світ релаксу, здоров'я і довголіття!
Контакти
Ласкаво просимо в наш центр
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин
Наші фахівці завжди готові відповісти вам на всі ваші запитання
Графік роботи
пн. 08:00–12:50, 16:00–20:50
вт. 08:00–12:50, 16:00–20:50
ср. 08:00–12:50, 16:00–20:50
чт. 08:00–12:50, 16:00–20:50
пт. 08:00–12:50, 16:00–20:50
сб. 09:00–13:50
нд. Зачинено
COVID-19 ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ В НАШИХ ЦЕНТРАХ
© Всі права захищені
Наші філії
ОДЕСА.
вул. Академіка Корольова, 94
ДНІПРО.
вул. Марії Лисиченка, 21
КИЇВ. АКАДЕММІСТЕЧКО.
вул. Єфремова, 8а
КИЇВ. ОЛІМПІЙСЬКА.
вул. Велика Васильківська, 72
ТЦ "Олімпійский"
КИЇВ. ДАРНИЦЯ.
вул. Вереснева, 24