Наша місія

Ми мережа медичних велнес-центрів MONASTIC сімейного санаторного типу допомагаємо усвідомлено проводити профілактику, відновлення та лікування організму для досягнення здоров'я та активного довголіття.
Про нас
Працюючи в wellness індустрії більше 17 років
вони вирішили кардинально змінити модель оздоровлення клієнтів за допомогою інноваційних технологій і досягнень сучасної медицини.

Вони зібрали міжнародну команду з лікарів-експертів і фахівців різних галузей для розробки унікальних лікувально-профілактичних методик.
Гліб і Світлана Співакови одружені понад 28 років, батьки 7 дітей.
Разом розвивають 10 напрямків в бізнесі в сфері здоров'я, фітнесу, освіти, виробництва органічних продуктів і косметики, а також курортології і wellness-індустрії.
За цей час вони разом з партнерами створили не тільки великі франчайзингові мережі FitCurves, Nuga Best в 12 країнах, а й розвивають корпорацію Monastic Invest в США і Україні. Завдяки їх діяльності на пострадянському просторі стали з'являтися ультрасучасні світові новинки і корисні fitness тренди.
Створені ними програми відрізняються високою ефективністю і допомагають клієнтам швидко звільнитися від хронічних захворювань, а також відновлюватися після тривалого стресу і активізувати життєві сили організму для повноцінного і здорового життя.
Таким чином Співакови стали засновниками першої в Україні мережі курортів міського типу «Медичні Велнес Центри Monastic» , де і надаються ці ексклюзивні послуги.
Мета Monastic - допомогти клієнтам зберегти і зміцнити здоров'я, відкрити шлях до активного довголіття, використовуючи цілісний підхід і комплексну турботу про весь організм.
Філософія

Monastic - це мистецтво відпочинку і відновлення здоров'я, в тих умовах, де Ви живете: будь то галасливий мегаполіс, швидкий темп життя або висока зайнятість.

«Ми постійно тримаємо руку на пульсі» розвитку спа індустрії, вивчаючи актуальні тенденції, дослідження лікарів і пропонуємо своїм клієнтам тільки перевірені і надійні методи оздоровлення і зміцнення імунітету.
Центри Monastic - це місце любові, відпочинку і турботи про Вас. Це простір для швидкого і ефективного відновлення життєвих сил.

Ми ретельно розробляємо наші послуги, стежимо за стандартами обслуговування і безпеки, а також використовуємо тільки інноваційне обладнання.

Всі наші програми розраховані на глибоке опрацювання проблем здоров'я, зміцнення імунітету, довгостроковий ефект і гармонізацію фізичного, емоційного і духовного стану.

Ми хочемо, щоб наші wellness процедури були доступні кожній людині, а головне щоб наш комплексний підхід став частиною Вашого життя »- Гліб і Світлана Співакови.
Ласкаво просимо в світ релаксу, здоров'я і довголіття!
Error get alias
Ласкаво просимо в наш центр
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Ми зв'яжемося з Вами протягом 15 хвилин
Наші фахівці завжди готові відповісти вам на всі ваші запитання
COVID-19 ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ В НАШИХ ЦЕНТРАХ
© Всі права захищені
Наші філії
ОДЕСА.
вул. Академіка Корольова, 94
ДНІПРО.
вул. Марії Лисиченка, 21
КИЇВ. ДАРНИЦЯ.
вул. Вереснева, 24