3-х фазна система харчування
Error get alias
Програма управління вагою
Програма управління вагоюЦе 3-х фазна система харчування, в основі якої лежить відновлення метаболізму. Вона дозволяє не тільки схуднути, але і позбавляє від необхідності постійно дотримуватися виснажливих дієт.Багато жінок намагаються скинути зайві кілограми, довгі роки виснажуючи себе різними системами схуднення, які або шкодять або дають короткостроковий ефект. Причина в тому, що вони сповільнюють свій обмін речовин, прирікаючи на нескінченний цикл боротьби із зайвою вагою. За статистикою, до 95% дієт не в змозі утримувати вагу після їх закінчення.
Переваги 3-х фазної програми харчування:
Ви зможете вживати звичні вам продукти і не рахувати калорії.
Ви дізнаєтеся, як прискорити обмін речовин.
Групові заняття допоможуть не тільки оволодіти принципами трифазної системи харчування, але і швидше прийти в норму завдяки підтримці подруг.
  • Ви отримаєте не тільки гарантовані результати, а й дізнаєтеся про принципи здорового, збалансованого харчування, які стануть корисними всій вашій родині.
  • Навчання проводять сертифіковані дієтологи, нутриціологи, food коучі, які пройшли навчання в Академії Управління Вагою. Заняття можуть проводиться, як на території центру, так і онлайн.
  • Результативність програми підтверджена міжнародними науковими дослідженнями. Протягом двадцяти років її успішно пройшли мільйони жінок у всьому світі.
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Error get alias
COVID-19 ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ В НАШИХ ЦЕНТРАХ
© Всі права захищені
Наші філії
ОДЕСА.
вул. Академіка Корольова, 94
ДНІПРО.
вул. Марії Лисиченка, 21
КИЇВ. ДАРНИЦЯ.
вул. Вереснева, 24
Error get alias